Den druhý

První finále, první tři medaile a dvě další umístění do první šestky. Celkem slušný začátek 🙂 Městský sprint v Chavesu skončil pro český tým jako celek úspěšně. Někdo si myslel výš, někdo je spokojený, tak to holt chodí. Každopádně pořadatelé zatím odvádějí skvělou práci. Mapa dneska bez výhrad, pouze jedna kontrola prý byla maličko posunutá, ale závod to nijak výrazně neovlivnilo.

Co bylo trochu nepříjemné byl dvouhodinový pobyt na ploše fotbalového stadionu. Ten lemovala prašná dráha, na které se rozjíždělo. Takže oblaky prachu, nebylo vidět na na konec cílové rovinky. Měl sem sebou kolo coby náhradní a jak viselo vedle dráhy, je celké zaprášené. jak asi vypadjí plíce těch co tam půl hodiny točili? Teď sedíme na slavnostním zahájení, pak nás čeká první medailový ceremoniál. Zítra je lesní model jak tomu říkají pořadatelé, takže se poprvé podíváme taky do místních lesů.

Centrem celého MS je výstavní komplex který má asi 2000 metrů čtverečních, včetně třeba obrovského sálu ve kterém právě sedíme. Co dělá taková stavba v městečku s 2000 obyvateli uprostřed Portugalských hor. Možné nějaké tradiční výstavní místo.

Leave a Reply