CST – celkem slušný týden

Poslední týden se, z tréninkového hlediska, celkem povedl. Kdyby takhle vycházel každý, tak by to s tou formou vypadalo hnedka jinak. Jenže většinou je potřeba dělat nějaké ty kompromisy, úpravy, změny, tudle je v bazéně zavřeno, tamhle prší. Ale tenhle týden se povedl, tak se musím pochlubit.

Pondělí: plavání 2,3 km – právě plavání mi v předchozích týdnech moc nevycházelo, tak jsem byl zvědavý jak to půjde. Šlo to celkem dobře, aspoň pocit jsem z toho měl dobrý, myslím si že už mám vychytanou tu chybu s pozdním nádechem co mi našel Petr Valeš na kempu v Chrudimi. Ale svědky na to nemám. Večer strečink + lehké posilování 45minut.

Úterý: ráno výklus 8km v tom 2x ABC, tempo volné, odpoledne silnice – intervaly v kopci 3x Hodkovice – Záskalí na AnP (8:06,8:23,8:25). Jezdil jsem to o cca 30 vteřin rychleji než v loni v srpnu, ale pořád tam ještě není ta rychlost co bych chtěl. Otázka je, zda někdy ještě bude :). Začalo se to tvářit bouřkově tak jsem pak hned valil domů – 40km. Večer opět strečink + posilování.

Středa: ráno zase bazén – 2,5 km. Pocit výraně lepší než v pondělí, lepší cit pro vodu. Odpoledne fartlek v kopcích – Mojžíšův Pramen – Milíře – a lesem pod Císařským kamenem zpět kolem Teichu. Celkem 15km. Strečink hned po doběhu, posilování pouze břicho.

Čtvrtek: původně sem plánoval regečko vyjetí, ale během dne se lenora ve svalech usadila tak pevně, že jsem odpoledne usínal u Gira. Strečink 30 minut, bez posilování.

Pátek: silnice v kopcích na sílu. Celkem 77,4 km, vzestup 1300m. Počasí silně předbouřkové, hnusné dusno. Obkroužil jsem Liberec přes Pilínkov do Ostašova a Machnína a pak údolím Černé Nisy do Bedřichova pak na Josefův Důl a zpět přes Maxov na Královku, dolů do údolí a pak Harcovským údolím do Jablonce a přes Horní Proseč do Liberce.

Sobota: ráno pršelo a cestovali jsme do Bedřichova na chalupu. V poledne jsem vyrazil na kolečko kolem Josefodolský přehrady. Při náběhu od Prezidentský jsem opět netrefil cestu a trochu brodil bažinu. Chudáky Kayana. Pak sem se dostal na asfalt a celkem si to užíval – v kopcích sem za to vždycky vzal, pak zase vyklusával až pod další kopec. Od hráze na Hrabětice jsem předběhl asi dva cyklisty 🙂 Celkem to bylo asi 13km. V tom fartlekovém úseku sem si držel průměrné tempo kolem 4:20 na kilák – celkem asi 6km vzestup 110 m. Rychlost na mě nevídaná. Po doběhu lehký strečink. Odpoledne pak MTB na vyjetí – celkem 35 km po Jizerkách se Zůzou.

Neděle: Opět MTB na vyjetí se Zůzou po Jizerkách, tentokrát sem ale jel tak trochu fartlekově, do kopce sem za to většinou vzal a pak se nahoře vyjížděl než mě děvenka moje starostlivá dojela. Celkem necelých 40km. Večer jsem byl kupodivu dost grogy, ani na strečink nebyla nálada.

Sečteno a podtrženo: 4,8km – 192km – 36km. Takže žádný velký objemy, ale byla tam nějaká ta kvalita a hlavně mě to bavilo 🙂

Leave a Reply