web v novém kabátě…

Celkem dlouho jsem na web BT nic nenapsal. No vlastně od posledního Drsoně. Ne že by nebylo co psát, ale tak trochu nebyl čas. Nebo čas by byl i byl ale starý publikační systém který jsem kdysi pro to psaní udělal mi poněkud přestával vyhovovat. Pořád jsem si říkal že “nejdřív vylepším tohle, pak tamto a pak napíšu něco o závodech ve Finsku”.

Jenže mi to vylepšování šlo jako psovi pastva, protože jsem musel vylepšovat jiné projekty a když člověk celý den v práci programuje, nemá nějak náladu programovat si večer ještě pro zábavu. Teda aspoň já ne. A tak když Petr Čtvrtníček řekl před Vánocemi NE! řekl jsem si to s ním. Ne že bych se vracel Vodofounu, který jsem na jaře 06 opustil, ale došel jsem k závěru, že pokud chci ještě někdy na tenhle web něco napsat, tak potřebuju systém který funguje. Něco co nebudu muset vylepšovat, nebo aspoň ne úplně sám. A tak jsem sáhl po WordPressu jednom z nejrozšířenějších blogovacích systémů. Vypadá funkčně, tak to snad pojede.

Ze starého systému jsem přetahal většinu článků, bohužel komentáře tam zůstaly. Taky jsem zatím nepřetáhl informace o Krásné Izabell, na ty ale dojde. Starý web stále běží, ale nové články už se budou objevovat jen tady. Neříkám že jich bude 7 do týdne, ale snad jich bude víc, než 2 do roka 🙂  Taky by už neměl být problém dostat sem nějak rychle fotogalerii a tak. Tak uvidíme.

Leave a Reply