Mallorca 2007 – zima jak sviňa

Tak jsem zase tady. Ne že by teda na tý Mallorce nebylo připojení na net, dokonce jsme měli wifi přímo na hotelu, ovšem ta spíš nechodila než chodila, a tak sem se nepouštěl do žádných větších akcí, jako například posílání něčeho někam. Byl jsem docela rád že mi občas chodilo ICQ a mohl jsem prohodit pár řádek se svou děvenkou starostlivou.

No a jak bylo? Titulek patrně napoví. Krátkých gatí jsme si užili jen občas. Oproti loňské průměrné teplotě 24 °C to letos bylo spíš tak kolem těch 18 °C. Takže návleky, vestička, dokonce i na zimní čepici jednou došlo. Občas taky docela nechutně lilo. Takže jako rekreace ROH to stálo za prt. Naštěstí jsme tam byli jakože kvůli tréninku a tak to zase tak nevadilo. Aspoň jsem ušetřil opalovací krém ne?

Snažil jsem se krom najíždění kilometrů trochu běhat, abych z toho úplně nevypad, jen na plavání fakt nebyl čas a hlavně ani prostor, protože to chtělo auto a jezdit kamsi do bazénu. Celkem jsem natočil 1444 km a naběhal (no spíš naklusal) asi tak 50 km.  Na kole tedy o něco méně než vloni, hlavně proto, že místo 4+1 jsme tentokrát trénovali 3+1 což je asi lepší, když člověk chce jít víc do intenzit a rychlosti.  Poslední regečko sem trochu prokoučoval oblečení, protože sem si říkal že sluníčko = teplo. Jenže sluníčko zachvilku zalezlo za mraky a pěkně jsem vymrznul. No a pak sem si taky v rámci regečka dal takovou lehčí časovku, abych stihnul otevřenej krám, kde sem potřeboval vyzvednout Smíškovi boty. Kombinací těchto faktů jsem následující den měl celkem solidní krkabol a místo na Sa Calobru jsem se vrátil na hotel a celý odpoledne prochrněl.

 V krku mě trochu bolí ještě dneska, ale vzhledem k tomu že jsem včerejšek taky prochrněl, tak je to lepší a dneska plánuju že půjdu běhat. A během týdne si budu muset srovnat v hlavně nějaký ty závody, sezona už klepe na dveřata.

Březnový summary: plavání 10 km – kolo 1127 km – běh 140 km. Kola je celkem logicky nejvíc, a ostatní šlo trochu stranou. Celkově ale myslím už mám oběmu dost a začnu mydlit do nějaký tý rychlostě ať to pěkně fičí…

  
 

2 thoughts on “Mallorca 2007 – zima jak sviňa

Leave a Reply