Krásná Izabell 2007 – podrobnosti

Info pro všechny zájemce o letošní hledání Krásné Izabell (dále jen KI) je tady. Konec konců, do akce zbývá 14 dnů, tak je pomalu na čase což? Už teď je jasné, že letošní ročník bude naprosto jiný než všechny předchozí. A v čem jako? Čtěte…

Po důkladné analýze předchozích ročníků dospěl výbor pro vypátrání KI k šokujícímu odhalení. Hledání se věnovalo mnoho hodin, potu a duší (těch velo, gumových aby někdo neřek že sme satanisti). Ba dokonce nějaká ta krev byla prolita, ale KI nebyla nikdy nalezena. Párkrát snad chyběl krůček, snad dokonce pár centimetrů, ale přesto nic. Podařilo se objevit pouze Lužického poustevníka Tónyho Lauschemana, skonzumovat asi tak jedno prase rozložené na párky a vypít několik sudů piva. Což není špatný výsledek, samozřejmě. Ale to hlavní nám neustále uniká! Nemluvě o tom, že v putovním poháru pěstuje David už roky nějaké květiny, možná jako návnadu. Holky mají rádi květiny, žejo holky?

Z tohoto důvodu došlo k sestavení meziresortní intermediální komise která měla sestavit zprávu a jasně pojmenovat hlavní přičiny prozatím, a buďme k sobě upřímní přátelé, ne zrovna moc skvělých výsledků hledání KI. Výsledky činnosti této komise byli poté předány komisi pro zhodnocení výsledku práce meziresortní intermediální komise, cílem kteréžto bylo vyvodit z těchto závěrů patřičné závěry a uzávěry. A přátelé, kupodivdu se to podařilo. Po mnoha hodinách nelehkých jednání dospěla komise k následujícím doporučením:

 1. KI se musí hledat jindy a jinde, protože takhle bychom jí taky třeba mohli hledat furt.
 2. Je zbytečné hledat KI nadále v Lužických horách, protože je tam sice hezky, ale KI tam asi není (to už by jí někdo našel).
 3. Je vážný důvod se domnívat že KI je světloplachá a větší naději na úspěšné hledání tedy skýtá čas noční. Nebo prostě aspoň už musí bejt tma.

Mazanější z vás už asi tuší kolik uhodilo. Těm kteří jsou namazáni více či méně než je potřeba, to vysvětlí pár následujících řádek.

 • Formát letošního hledání: noční freeorder MTBO jednotlivců (kdo se bojí nesmí do lesa!) + tradiční vložená vopičárna, nebo dvě.
 • Kdy: v sobotu 29.září, 00 ve 20:30 – to už by mohla být tma dostatečná
 • Kde: Liberec, Vratislavice – předběžně v hospodě U Prasete (pokud bude změna, tak jí včas oznámíme). GPS (např pro www.mapy.cz) Loc: 50°44’20.74″N,15°5’29.68″E
 • Povinné potřeby: přilba, přední světlo, červená blikačka
 • Doporučené vybavení: kolo, čelovka, mapník, škapulíř proti strašidlům, talisman proti bludičkám, toaletní papír pro případ že škapulíře a talismany selžou
 • Mapa: špeciální pro MTBO – měřítko 1:15000
 • Výraz díků pro organizátory: 50 kč za osobu
 • Přihlášky: posílejte na adresu jiri.vrany(zavináč)seznam.cz nejpozději do 26.9.2007.

Po skončení hledání samozřejmě bude následovat tradiční rozbor akce, případně obdivování krás Krásné Izabell, pokud jí někdo konečně najde. Dotazy můžete psát do komentářů pod článkem, samozřejmě bude ještě následovat doplňovací info asi tak někdy s koncem přihlášek. To je pro dnešek všechno, následuje komerční přestávka…

2 thoughts on “Krásná Izabell 2007 – podrobnosti

 1. Pěkný. K dokonalosti vám tam snad chybí jen noční přeplavba Nisy s kolem na zádech ;-). Doufám, že najdu v klubu podobnýho úchyla. Samotnýmu se mi totiž z Berouna nechce (nemám škapulíř).

 2. Nazdarek, mockrát díky za originální zasvěcení do tajů orientační cyklistiky…lepší start své nové sportovní kariéry sem si nemoh přát :). Bylo to fajn, H.

Leave a Reply